Beste Yıldırım
Beste Yıldırım
Felsefe Öğretmeni ve P4C(Philosophy for Children - Communities) uygulayıcısı

Düşünen Çocuklar (10-14 yaş)

Bireysel Danışmanlık Al
Online Workshop Düzenleyen: Beste Yıldırım
P4C-Çocuklarla Felsefe (10-14 yaş)
04 September 2021
17:00
60 Dakika
0%
0 / 12

10-14 yaş, 12 kişilik sanal bir çemberde bir hikaye kitabından, bir resimden ya da bir çizgi filmden yola çıkarak düşüncelerimizi çarpıştıracağız. Çemberden gelen düşüncelere saygıyla yaklaşırken işbirlikli fikir geliştirmek, düşünceleri saygı içinde eleştirebilmek, farklılıkları görebilmek ve de fikirlerimizi daha anlaşılır ifade etmek kazanımlarımız olacaktır.

Neler Öğreneceksiniz?
  • yaratıcı düşünme
  • işbirlikli düşünme
  • özenli düşünme
  • eleştirel düşünme
Önemli Bilgiler

Bir workshop bileti alabilmek ve etkinliğe katılabilmek için Edvays’a üye olman gerekir. Biletinizi aldıktan sonra, etkinliğe katılım linkinizi size hemen e-mail ve sms ile göndereceğiz. Etkinlik zamanı geldiğinde, hiçbir ek uygulamaya gerek duymadan Edvays üzerinden etkinliğe katılabileceksin. Etkinliği kaçırmamanız için, başlangıç saatine 30 dakika ve 10 dakika kaldığında e-mail & sms hatırlatması yapacağız.
Önemli not: katılımcılar eğer isterlerse etkinlik sırasında kendi görüntülerini kapatabilirler.

Beste Yıldırım Kimdir?

Merhaba, Ben İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe öğrenmeye başlamış ve öğretmeye zevkle gönül vermiş bir öğretmenim. Ama felsefenin filozoflardan daha fazlası olduğunu göstermek istiyorum. Özellikle küçük bireylerin henüz yok olmamış meraklarının felsefe yapmaya ne kadar yatkın olduklarını ve yetişkinlerin amaç aradıkları bu yaşamda felsefenin nasıl yardım ettiğini online etkinlikler ile hep beraber tecrübe etmek isterim.

Hangi Konularda İnsanlara Yardımcı Olabilirsin
  • P4C Çocuklarla ve Topluluklarla Felsefe
  • Yetişkinlerle sinema ve edebiyatta felsefi sohbetler
Eğitim Bilgileri
Henüz eğitim bilgisi girilmemiş.
Sertifika Bilgileri
Henüz sertifika bilgisi girilmemiş