Ahmet Ekinci
Ahmet Ekinci
Sosyal Medya & Grafik Tasarım Uzmanı | Dijital İçerik Üreticisi

Instagram algoritmasının nasıl çalıştığını ve algoritma ile nasıl başa çıkabileceğinizi öğreneceğiz.

Bireysel Danışmanlık Al
Online Workshop Düzenleyen: Ahmet Ekinci
Instagram Algoritmasını Öğreniyoruz!
13 February 2021
21:00
60 Dakika
0%
0 / 10

Bu workshop ile Instagram algoritmasını tam anlamıyla kavrayabileceksiniz. - Instagram'da sayfanızı nasıl keşfete düşürebileceğinizi, - Story, Reels ve Kılavuzların ne işe yaradığını ve neden kullanmanız gerektiğini, - Instagram reklam algoritmasının nasıl çalıştığını, - Etkileşimlerinizi nasıl arttırabileceğinizi, - Organik yollardan takipçi elde etmek için ne yapmanız gerektiğini bu Workshop'ta konuşuyor olacağız.

Neler Öğreneceksiniz?
  • Algoritmanın Nasıl Çalıştığını ve Algoritmaya Nasıl Ayak Uydurulması Gerektiğini
Önemli Bilgiler

Bir workshop bileti alabilmek ve etkinliğe katılabilmek için Edvays’a üye olman gerekir. Biletinizi aldıktan sonra, etkinliğe katılım linkinizi size hemen e-mail ve sms ile göndereceğiz. Etkinlik zamanı geldiğinde, hiçbir ek uygulamaya gerek duymadan Edvays üzerinden etkinliğe katılabileceksin. Etkinliği kaçırmamanız için, başlangıç saatine 30 dakika ve 10 dakika kaldığında e-mail & sms hatırlatması yapacağız.
Önemli not: katılımcılar eğer isterlerse etkinlik sırasında kendi görüntülerini kapatabilirler.

Ahmet Ekinci Kimdir?

Ben Ahmet EKİNCİ. Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya bölümünde okumaktayım. Bölümümden kaynaklı olarak 3 yıldan beri grafik tasarım & sosyal medya sektöründe aktif olarak çalışmalar gerçekleştiriyorum. Marka & şirketlerin profesyonel çözüm ortağıyım. Şu an çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Aynı zamanda Uşak Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğünde yarı zamanlı olarak çalışıyor; üniversitenin basılı ve dijital tasarımlarının yapımında görevalıyor, Rektör Prof. Dr. Ekrem SAVAŞ Bey'in de Twitter hesabının yöneticiliğini ve içerik üreticiliğini gerçekleştiriyorum. Tüm bunların yanı sıra ahmetekincicomtr isimli Instagram hesabımda, sosyal medya gelişme & güncellemeleri, tasarım trendleri, reklam stratejileri ile beraberinde küçük tüyolar ve yarışmalar düzenleyerek, takipçilerime değerli içerikler sunmaya devam ediyorum. Edvays üzerinde ise Instagram algoritması, sosyal medya uzmanlığı, reklam yönetimi gibi belli başlı konularda danışmanlık hizmeti vermeye başladım. İlgili ilan üzerinden, benden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Hangi Konularda İnsanlara Yardımcı Olabilirsin
  • Sosyal Medya
  • Instagram Algoritması
  • Instagram & Facebook Reklamcılığı
  • Dijital İçerik Üreticiliği
  • Kaliteli İçerik Üretimi
  • Instagram Satışlarınızı Arttırma Yolları
  • 0'dan Instagram Hesabı Büyültmek
  • Grafik Tasarım
Eğitim Bilgileri
Henüz eğitim bilgisi girilmemiş.
Sertifika Bilgileri
Henüz sertifika bilgisi girilmemiş