İbrahim Özcan
İbrahim Özcan
Öğretmen, Apple Teacher

Makale yazmak bu kadar kolay olmamıştı.

Bireysel Danışmanlık Al
Online Workshop Düzenleyen: İbrahim Özcan
Etkili Makale Nasıl Yazılır?
13 March 2021
19:00
60 Dakika
0%
0 / 10

Bu eğitim, akademisyenler, uzmanlar, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, araştırmacılar, bilimsel bildiri veya makale yazmak isteyen üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Akademik kariyer düşünenler, Araştırma yapmak isteyenler, Akademik kaynaklara nasıl ulaşılabildiği hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, Tez veya araştırma konusu bulma sürecinde olan herkes bu eğitimden faydalanabilirler. Bir tez yazmaya başlamadan önce veya bir makale yazmadan önce literatürü tararız ki o konu çalışılmış mı çalışınmamış mı önceden belirleriz. Aklımdan geçen konu acaba çalışılmış mı diye cevabını ararız. Ben yeni bir şeyler ortaya çıkarabilecek miyim? Alanımda bir eksikliği giderebilecek miyim? gibi soruların cevabını bulabileceksiniz.

Neler Öğreneceksiniz?
  • Literatür taramasının ne olduğunu, neden bilinmesi gerektiğini anlamış olacaktır
  • Kaynak taraması yapılacak katalogların bilinmesi ile etkili ve verimli araştırma yapabiliyor olacaktır.
Önemli Bilgiler

Bir workshop bileti alabilmek ve etkinliğe katılabilmek için Edvays’a üye olman gerekir. Biletinizi aldıktan sonra, etkinliğe katılım linkinizi size hemen e-mail ve sms ile göndereceğiz. Etkinlik zamanı geldiğinde, hiçbir ek uygulamaya gerek duymadan Edvays üzerinden etkinliğe katılabileceksin. Etkinliği kaçırmamanız için, başlangıç saatine 30 dakika ve 10 dakika kaldığında e-mail & sms hatırlatması yapacağız.
Önemli not: katılımcılar eğer isterlerse etkinlik sırasında kendi görüntülerini kapatabilirler.

İbrahim Özcan Kimdir?

Az sayıda kaynağın, sınırlı zamanın var ve tek başına her şeyin üstesinden gelmek istiyorsun. Aklına inanılmaz bir fikir geldi ve bunu hayatına uygulamak istiyorsun. Ama nasıl? Kendi fikirlerini uygulamaya hazır mısın? Peki ya karşına çıkacak problemleri çözmeye? Cevabın “Eveeeet!” ise burası tam sana göre! Tebrikler! Profesyonellik her işimizde parolamızdır. Her gün yeni şeyler öğrenmek ve öğretmek tutkusuyla hareket eden tecrübeli bir kadroyuz. Hem akademik olarak hem de sahada eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. İşimizi tutkuyla yapıyoruz. Eğleniyoruz ama öğretiyoruz. Sıkılmadan öğrenmek ve öğretmek sizin ve bizim için önemlidir. Tam öğrenme standartlarımızdan ödün vermeden işinizi en etkili bir şekilde yapmaktayız.

Hangi Konularda İnsanlara Yardımcı Olabilirsin
  • Etkili
  • Esnek
  • Uygulanabilir ve Kullanımı Basit Pomodoro Destekli Gelişmiş Çalışma Programı
  • Çapraz Okuma Destekli ve Kullanımı Kolay Not Alınabilir Gelişmiş Kitap Takip Sitemi
  • Sıfırdan İleri Seviyeye Final Cut Pro X ile Video Montaj
  • Hızlı ve Etkili Akademik Makale Yazma
  • Akademik Makale İçin Kaynak Bulma Stratejileri
  • Adobe Captivate ile Etkileşimli İçerik Hazırlama
Eğitim Bilgileri
Henüz eğitim bilgisi girilmemiş.
Sertifika Bilgileri
Henüz sertifika bilgisi girilmemiş