Online Psikologlar İle Online Terapi

Gerçek diplomalı psikologlar ile görüntülü görüşün ve profesyonel tavsiyeler alın.
Popüler Alt Kategoriler:
Mentor Bul
Uzmanlıklar
Durumu

Online Psikolog Hizmetimiz 

Her şeyden önce, altını çizerek belirtmek istediğimiz bir şey var. Bir psikolog ile görüşmek kesinlikle utanılacak bir şey değildir ve sizi kötü bir duruma düşürmez. Aksine, psikologlar ile görüşmek ve onlardan profesyonel tavsiyeler almak, yaşamınıza son derece olumlu katkısı olacak bir davranıştır.

Üstelik Edvays, sizin için her şeyi daha kolay hale getiriyor. Online Psikolog hizmetimiz ile, istediğiniz yerden istediğiniz uzman ile görüşebilirsiniz. Bireysel terapi, çift terapisi, aile içi çatışmalar, kaygı bozuklukarı, stress ile baş etme, koronafobi, cinsel problemler, sınav stresi ve diğer tüm psikolojik alanlarda online psikolog hizmeti almak, kişisel gelişiminiz için yararlı bir tercih olacaktır. Online psikologlar ile görüşmek için, öncelikle uzmana karar vermeniz gerekir. Ardından, online psikoloğun müsait olarak belirttiği tarihlerden birinden randevu alarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kolayca Randevunuzu Alın, Görüşmeye Başlayın!

Her şey çok basit! Görüşmek istediğiniz psikoloğu seçin, randevu tarihinize karar verin ve güvenli bir şekilde ödemenizi yapın! Hepsi bu kadar. Görüşme tarihiniz geldiğinde, hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan telefon, tablet yada bilgisayarınız ile görüşmelere katılabilirsiniz. Online psikolog ile görüşmeye katılmak için zoom & whatsapp gibi ek uygulamalar kullanmaya gerek yoktur.

Edvays, kendi görüntülü görüşme alt yapısını oluşturduğu için, görüşmeyi yine Edvays üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Halen kendini utangaç hisseden, psikolog ile görüşme gerçekleştirmekten çekinen danışanlar için farklı bir çözüm geliştirdik. Görüşmeye katıldıktan sonra, kendi görüntünüzü kapatabilirsiniz. Bu sayede sadece uzmanı görebilir, onu dinleyebilir ve sesli iletişim kurabilirsiniz.

Aman dikkat! Kendi görüntünüzü kapatacak olsanız bile, sistem görüntülü görüşmeler üzerine kurulu olduğu için lütfen mutlaka kamera ve mikrofonu olan bir cihaz ile görüşmeye katılın. Sonrasında isterseniz kameranızı kendiniz kapatabilirsiniz.

Her gün onlarca insan, Edvays’ı kullanarak online psikolog hizmetinden yararlanmakta problemlerini çözmekte. Sizde, hemen şimdi bir psikolog ile görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Online Psikolog Hizmeti Kimlere Göre?

Psikologlar ile online görüşme yöntemi tüm dünyada giderek popülerleşen ve insanların hayatına olumlu katkısı olan bir görüşme yöntemidir. Ülkemizde de online psikolog görüşmeleri giderek popülerleşmekte ve tercih edilme oranı artmaktadır. Online psikolog hizmeti, bir psikolog ile görüşmek isteyen herkes içindir. Tıpkı yüz yüze terapilerde olduğu gibi psikolog karşınızdadır ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Online Görüşmeler Neden Avantajlıdır?

Görüşmelere istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Bu size, oldukça büyük avantaj sağlar. Kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamlarda görüşmeye katılabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.

Eğer büyükşehirlerde yaşıyor iseniz, trafik sebebiyle bir yerden bir yere gitmenin ne kadar zor olduğunu ve nasıl zaman kaybettirdiğini çok iyi bilirsiniz. Online görüşmeler sayesinde, hiç vakit kaybetmeden, oturduğunuz yerden görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Online Psikolog Fiyatları ?

Edvays’ta, uzmanlarımız fiyatlarını kendileri belirlemektedir. Psikologlar ile 25 dakika yada 55 dakika görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Minimum, 25 Dakikalık görüşmeler 59 TL ve 55 dakikalık görüşmeler 99 TL’den başlamaktadır.