Diyetisyenler İle Online Görüşün

Sağlıklı beslenme, kilo kontrolü yada diyet programları ile ilgili profesyonel tavsiyeler almak için Edvays’ı kullanın.
Popüler Alt Kategoriler:
Durumu

Online Diyetisyen Görüntülü Görüşmeleri

Edvays, size istediğiniz diyetisyen ile görüntülü görüşme imkanı sunmaktadır. Diyetisyeninizi seçin, istediğiniz tarihe randevunuzu alın ve görüşmeye başlayın. Hepsi bu kadar!

Sağlıklı kilo vermek, kilo almak, hamilelikte beslenme, kişiye özel beslenme programları gibi konular her zaman popülerliğini korumuştur ve neredeyse herkesin ihtiyaç duyduğu bir alandır. Çoğu kez, insanların bir diyetisyen ile görüşmeye ihtiyaçları olduğu halde hastaneye gitmek zor gelir ve üşenilir. Ancak online diyetisyen görüşmeleri ile bu problemi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Görüntülü Görüşmeler Kimler için Avantajlıdır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi sağlıklı kilo vermek, almak, yediklerinize dikkat etmek ve profesyonel öneriler için bir uzmanla görüşmek isteyebilirsiniz. Bunun için trafik derdi çekmenize ve yolda vakit kaybetmenize gerek yoktur. Edvays ile istediğiniz diyetisyene siz karar verirsiniz ve istediğiniz saat için randevu oluşturursunuz.

Diyetisyenler ile görüntülü görüşme yöntemi hem Türkiye’de hem de tüm dünyada giderek popülerleşen bir kültürdür. Ve sürekliliği de oldukça fazladır.

Online Diyetisyenlerden çok farklı alanlarda hizmet alabilirsiniz. Sporcu beslenmesi, kronik hastalarda beslenme tedavisi, gebelikte emzirme, gebelikte sağlıklı beslenme, bağırsak ve sindirim sistemi hastalıklarında beslenme tedavisi, çocuk, ergen ve yetişkinlerde kilo alıp verme gibi konularda diyetisyenler ile online görüşmeler yapabilirsiniz.

Diyetisyeniniz Daima Yanınızda Olsun.

Yüz yüze görüşmelerden hiçbir farkı olmadan, diyetisyeniniz karşınızda olacak. Online görüşme yöntemi ile yine diyetisyeninize sorular sorabilecek ve tavsiyelerini alabileceksiniz. Bu arada, dilerseniz, bir uzmana karar vermeden önce kendisine mesaj gönderebilir ve önceden tanışabilirsiniz.

Çoğu kez, görüntülü görüşmeler yüz yüze görüşmelerden de daha rahattır. Çünkü uzmanınız ile sizin istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte görüşürsünüz. Yani kendinizi en iyi hissettiğiniz yerde.

Online Diyetisyen Fiyatları

Edvays’ta, uzmanlarımız fiyatlarını kendileri belirlemektedir. Online Diyetisyenler ile 25 dakika yada 55 dakika görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Minimum, 25 Dakikalık görüşmeler 59 TL ve 55 dakikalık görüşmeler 99 TL’den başlamaktadır.