10 Ekim 2020 - 00:53

Hayatta Herkesin Bir Mentore İhtiyacı Var!


Hayatta Herkesin Bir Mentore İhtiyacı Var!

Herkes her şeyi bilemez. Bazen arkadaşlar ve aile yetersiz kalabilir. Akıp giden zamanı kontrol altına almak gerçekten zor olabilir.

Her konu ve her hedef birbirinden farklıdır. Çünkü her birey benzersizdir. Bu nedenle bilgi almak istediğimiz, fikirlerine danışmak istediğimiz ve kendimize dair tavsiyeler almak istediğimiz bir uzmana ihtiyacımız olabilir. Bu son derece doğaldır.

Kendinize Ekstra Güç Sağlayın!

Bazen, projenizi veya kendinizi gerçekçi bir bakış açısı ile değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Böyle durumlarda mentorunuz size gerçekçi bir bakış açısı sunacaktır. Buda sizi kişisel anlamda ekstra güç sağlar!

Şöyle düşünün, aklınıza takılan bir soru işareti var ve ve bu soruyu ancak “uzman bir kişiye” sorarak, onun profesyonel tavsiyelerini alarak yanıtlandırabileceğinizi biliyorsunuz. İşte bu nedenle bir uzman ile görüntülü görüşmek size oldukça fayda sağlayacaktır. Edvays, bunun için var!

Size doğru yönlendirmeyi yapabilecek ve motivasyonunuzu her zaman yüksek tutabilecek bir uzmanı bulmanız için yapmanız gereken şey çok basit!

 

Edvays, sana her alandaki uzmanlarla birebir görüşme imkanı sunar.Bu sayede sorularını en doğru kişiye sorarsın ve uzman tavsiyeleriyle geleceğine yön verirsin!

Unutmayın, mentorunuz sizin en güvenilir kaynağınızdır.

Kategoriler: Diğer
  • Paylaş: