Aslıhan Bereketoğlu 5.0
Uzman Klinik Psikolog & Aile Danışmanı
Aslıhan Bereketoğlu
Psikoloji alanında profesyonel danışmanlık almak için başvurabilirsiniz.
Turkey
Turkish

Aslıhan Bereketoğlu About

Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi’nde teorik ders, uygulama ve süpervizyon eğitimini içeren “Aile Danışmanlığı” sertifika programını tamamlayarak, M.E.B Onaylı “Aile Danışmanı” olarak hizmet vermeye hak kazandım. Uzmanlığımı tamamlamak üzere, Arel Üniversitesi “Klinik Psikoloji” yüksek lisans eğitimine başladım. Uzmanlığım boyunca süpervizyonlar alıp, bir yandan da test eğitimlerine devam ettim. Aynı yıl içerisinde ‘’Çocuk Değerlendirme Testleri ve Psiko-Pedagojik Açıdan Çocuk Resimlerinin Analizi’’ uygulayıcı sertifikalarını aldım. Yüksek lisans bitirme projemi “Evli Çiftlerde Evlilik Çatışmasının ve Çözüm Stillerinin İncelenmesi” üzerine tamamladım ve “Uzman Klinik Psikolog” ünvanı almaya hak kazandım. Daha sonra MMPI Kişilik Envanteri uygulayıcı sertifikası eğitimini aldım. Psikoterapi alanındaki yetkinliğimi geliştirmek amaçlı ‘Bilişsel ve Davranışcı Terapiler’’ eğitimini aldım. Aldığım eğitimler, sertifikalar ve yetkinlikleri çerçevesinde birçok kurumda Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı olarak çalıştım. Bazılarını belirtmek gerekirse; Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ nde “Psikolog” olarak çalıştım. Özel bir anaokulunda; çocukların psikolojik gelişimi ile ilgili testler yaparak gelişimlerinin takibini yaparken, velilerle özel olarak çocukların gelişimi ile alakalı danışmanlık hizmetlerinde bulundum. Aile Danışmanlık Merkezi’ nde ‘’Aile Danışmanı’’ ve ‘’Müdür’’ olarak çalıştım. Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ nde “Klinik Psikolog” olarak kendi danışan portföyümü uzun yıllar boyunca karşılayarak, mesleki deneyimlerimi arttırdım. Psikoteknik Merkezi’ nde “Proje Müdürü” olarak görev aldım. Halen Psikolium Danışmanlık Merkezi’nde mesleki etik ilkelere bağlı olarak danışanlarıma destek vermekte ve aktif olarak çeşitli sitelerde mesleki makale ve psikoloji alanıyla ilgili yazılarımı okuyucularımla paylaşmaktayım.

Topics I Can Answer Your Questions

  • psikoloji
  • aile danışmanlığı
  • çift terapisi
  • ergen terapisi
  • bireysel terapi
  • yetişkin terapisi

Education Information

  • Okan Üniversitesi - Psikoloji - 2015
  • Arel Üniversitesi - Klinik Psikoloji - 2018

Certificate information

  • Marmara Üniversitesi M.E.B. Onaylı Aile Danışmanı

Comments

There are 2 reviews about this Expert
Mi*** Çı*****
5.0
10 ay önce
Enerjiniz, mutluluğunuz seans başlar başlamaz hemen içimi ısıtıyor, sizinle şuan çok daha iyi yerlere geldim ve çok çok daha iyi duruma gelebileceğimi biliyorum ❤️
Mi*** Çı*****
5.0
1 yıl önce
Gerçekten çok içten ve sıcak birisi Aslıhan Hanım.Daha ilk görüşmemiz ama herşeyin düzeleceğini hissediyorum, Aslıhan Hanım çok güzel bir şekilde danışanını dinliyor ve çıkarımlarda bulunuyor. Kendisine çok teşekkür ederim, umarım herşey çok güzel olur:)
Contact Us